MENU


Wolontariusze

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak to już jest, że na coś się czeka, do czegoś trzeba się przygotowywać, a potem to coś wydarza się zbyt szybko nie dając nam się nasycić, uchwycić w pamięci… i znów trzeba czekać.

Wspaniałe wydarzenie, jakim był 5 Przegląd Najnowszych Filmów Polskich „Pod Wysokim Zamkiem”, przeszło już do historii. Wspominać będziemy go z nutką tęsknoty i wzruszenia, ale i z ogromną radością i satysfakcją. Sukces tegorocznej edycji PNFP to suma ciężkiej pracy organizatorów, życzliwości i otwartości naszych Partnerów i Mecenasów, ale także zaangażowania, pasji oraz nieprawdopodobnego ładunku optymizmu i entuzjazmu cichych bohaterów tego wydarzenia, skromnych, stojących najczęściej w cieniu – najlepszych pod słońcem Wolontariuszy.

Dziękujemy, że byliście i wspieraliście nas w trudnych dniach, w których wydawało się, że wskazówki zegarów pędzą szybciej niż zwykle… W dniach, w których emocje, stres i napięcie warczały w nas groźnie niczym psy, które zda się, że lada chwila zerwą się ze smyczy… W dniach, kiedy trudności i przeciwności piętrzyły się niczym groźne fale i sunęły na nas jak tsunami…

Byliście z nami, wspierając, wyręczając, pomagając… 

Nie dalibyśmy rady bez Was, drodzy i kochani Wolontariusze!

Była to dla Was wspaniała przygoda. Uczestniczyliście w organizacji największego w Europie Środkowej i Wschodniej wydarzenia promującego polską kinematografię. Zdobyliście z pewnością bezcenne doświadczenie, które jeszcze niejednokrotnie okaże się przydatne w przyszłości. 

Dziękujemy, Wam, Drodzy Wolontariusze i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane spotkać się z Wami, bo praca z Wami była dla nas prawdziwą i niekłamaną przyjemnością.  
Joomla Extensions powered by Joobi