MENU
Strona 1 z 5
#
Data wysyłki Temat mailingu
1
Sat, 02 Dec 2017 00:28:49
Stanisławowskie warsztaty poświęcone Janowi Karskiemu | Івано-Франківський семінар присвячений Янові Карському
2
Sun, 26 Nov 2017 01:31:16
Chemia wokół nas | Хімія довкола нас
3
Sat, 18 Nov 2017 16:29:20
Największa tajemnica Marilyn Monroe | Найбільша таємниця Мерлін Монро
4
Wed, 15 Nov 2017 22:54:07
Lekcja historii w kinie | Урок історії в кіно
5
Tue, 14 Nov 2017 23:03:22
Jazz płynący z ekranu | Джаз, що лине з екрану
6
Mon, 13 Nov 2017 16:34:54
Ruszył 6 PNFP w Iwano-Frankiwsku | В Івано-Франківську стартував 6 ПСПК
7
Fri, 10 Nov 2017 23:21:14
O Przeglądzie podczas konferencji prasowej w Iwano-Frankiwsku | Про Перегляд під час прес-конференції
8
Tue, 07 Nov 2017 21:34:28
Konferencja prasowa 6 PNFP w Iwano-Frankiwsku | Прес-конференція 6 ПСПК в Івано-Франківську
9
Tue, 07 Nov 2017 01:36:41
Program 6 Przeglądu „Pod Wysokim Zamkiem” w Iwano-Frankiwsku | Програма 6 Перегляду „Під Високим Замком”
10
Wed, 01 Nov 2017 16:09:47
Po drugiej stronie obrazu | З другого боку картини
11
Mon, 30 Oct 2017 21:02:11
Szczęśliwa Trzynastka | Щаслива Тринадцятка
12
Fri, 27 Oct 2017 01:00:26
MozART dla nauczycieli | MozART для вчителів
13
Mon, 23 Oct 2017 01:09:51
Kościuszko „Pod Wysokim Zamkiem” | Костюшко „Під Високим Замком”
14
Wed, 18 Oct 2017 19:59:39
Rzecz o Emanuelu Schlechterze | Розповідь про Емануеля Шлехтера
15
Sat, 14 Oct 2017 12:35:44
„Pod Wysokim Zamkiem” z Zofią Turowską | „Під Високим Замком” із Зофією Туровською
16
Sat, 14 Oct 2017 00:41:49
Od Lwowa do Chorzowa – piłkarskie życie Jana Banasia | Від Львова до Хожува – футбольне життя Яна Банася
17
Tue, 10 Oct 2017 22:46:12
Sportowy świat dawnego Lwowa: ludzie i miejsca | Спортивний світ давнього Львова: люди і місця
18
Mon, 09 Oct 2017 21:35:09
Sportowo – filmowo | Спорт і кіно
19
Sun, 08 Oct 2017 13:19:10
W hołdzie Kazimierzowi Górskiemu | Вшанування Казімєжа Ґурського
20
Sat, 07 Oct 2017 21:12:21
A więc to już! | А отже і старт!





Joomla Extensions powered by Joobi