MENU


DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA!

Nie wierzycie w to, prawda?...

Nam się też nie chce wierzyć, ale to fakt – wasza ulubiona filmowa impreza we Lwowie zakończyła się… Mamy nadzieję, że 7 Przegląd Najnowszych Filmów Polskich „Pod Wysokim Zamkiem” dostarczył Wam wielu wrażeń, wzruszeń i pozytywnych emocji. Dla nas czas spotkania z Wami, Drodzy Widzowie, to czas radości, przyjemności oglądania efektów ciężkiej, całorocznej pracy, ale przede wszystkim to czas próby i weryfikacji naszych starań. Z wielu rozmów z Wami wiemy, że pokazywane w tym roku filmy bardzo się Wam spodobały. Dla nas, jako organizatorów, nie ma nic cenniejszego niż sympatia i wdzięczność najlepszej na świecie, lwowskiej Publiczności. Dziękujemy, że byliście z nami!

Chcemy podziękować także wszystkim tym, którzy tu, we Lwowie oraz w Polsce wspierali nasze starania. Dziękujemy, że robiliście wszystko, by nie tylko zachęcić Widzów do przyjścia do kin, ale i do tego, żeby już po wyjściu zapragnęli jak najszybciej tam wrócić.

Dziękujemy wspaniałym Wolontariuszom – Wasza praca i zaangażowanie są bezcenne. Bardzo często Wasze zadania i obowiązki, znajdują się gdzieś na drugim planie, ale nie są one przez to nawet odrobinę mniej ważne! Bez Was Przegląd nie byłby tak wspaniałym wydarzeniem – i niezapomnianą przygodą.

Za nami dziesięć dni podróżowania po kilometrach taśmy filmowej, którą opowiadaliśmy Wam, Drodzy Lwowianie o tym, co najciekawsze w polskim filmie. Mamy nadzieję, że będziecie z nami za rok!

A teraz czas na dalszą podróż – do Stanisławowa (Iwano-Frankiwska) i do Użgorodu na Zakarpacie.

Zespół Organizacyjny 7 PNFP „Pod Wysokim Zamkiem”

Zdjęcia: Witalij Hrabar, Aleksander Lipko, Aleksander Danczewski
Joomla Extensions powered by Joobi