MENU


9 PNFP na uKORONOwanie 2020 roku

Nie jest to łatwy rok. Dla nikogo. Dla lekarzy, pielęgniarek, seniorów, młodzieży, przedsiębiorców i na pewno nie jest łatwy także dla amatorów i miłośników filmu. Zamknięte kina, puste sale, odsunięte w czasie premiery. Ogromne rozczarowanie widzów, ale i twórców… Pandemia odcisnęła swoje ponure piętno na wszystkim, co nas otacza.

Wiele planów trzeba było odłożyć ad acta, wiele pomysłów schować do szuflady, wiele nadziei zawiesić na kołku w oczekiwaniu na lepszy czas. Nic nie będzie już tak, jak było, ale nie znaczy to, że nie może być tego samego – tylko nieco inaczej… Kochani Widzowie, mamy dla Was niespodziankę: planujcie wolne wieczory między 4 a 13 grudnia 2020!

Przegląd Najnowszych Filmów Polskich „Pod Wysokim Zamkiem” zamierza zawitać do Waszych domów! Skoro Wy nie będziecie mogli odwiedzić jednego z Waszych ulubionych miejsc – sali kinowej, dzięki internetowi PNFP przybędzie do Was, o ile… Ale nie, bądźmy dobrej myśli!

Nam również – tak jak i Wam – brakuje tej corocznej, niepowtarzalnej atmosfery, która towarzyszy przygotowaniom i realizacji kolejnej edycji Przeglądu. Dziękujemy za każde z tak wielu pytań o losy tegorocznego PNFP, które spłynęło do nas w ostatnich tygodniach. To dla nas niesamowite wsparcie i motywacja, wiemy bowiem, że gdzieś tam jesteście i czekacie Wy – najlepsi na świecie, zawsze wierni – lwowscy widzowie, miłośnicy polskiego filmu.

Tak! Postanowiliśmy spróbować! Wbrew trudnościom i piętrzącym się przeszkodom. Pojawimy się – gorąco w to wierzymy – z 9 edycją Waszej ulubionej filmowej imprezy. Dzięki możliwościom, które daje Internet, postaramy się dotrzeć daleko poza Lwów, aż do Kijowa, Charkowa, Odessy a nawet, kto wie, do Słowiańska, Kramatorska, czy Mariupola. Wierzymy, że logo PNFP „Pod Wysokim Zamkiem” pojawi się kiedyś także w Ługańsku, Doniecku i Symferopolu!

Rezerwujcie czas! Sprawdźcie routery!

4-13 grudnia 2020 – 9 Przegląd Najnowszych Filmów Polskich „Pod Wysokim Zamkiem” w tym roku wyjątkowo i po raz pierwszy online!
Joomla Extensions powered by Joobi