MENU


Jeszcze jeden konkurs 9 Przeglądu „Pod Wysokim Zamkiem”

Kochani!

Cieszymy się bardzo, że tegoroczna formuła Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich „Pod Wysokim Zamkiem” spotkała się wśród Was z tak życzliwym przyjęciem! To dla nas największa nagroda i najpiękniejsze podziękowanie. Chcąc jak najdłużej pozostać w tym pięknym nastroju i pragnąc dzielić się z Wami naszymi pozytywnymi emocjami ogłaszamy dla wszystkich Widzów, którzy obejrzeli chociaż jeden film podczas 9 PNFP (czyli zalogowali się na stronie New Polish Cinema Film Festival) jeszcze jeden konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Czekające na Was zadanie konkursowe jest niezwykle proste: polubcie profil Przeglądu w sieci Facebook; przelejcie na papier (czyt.: plik tekstowy :)) swoje wrażenia i emocje, jakie towarzyszyły Wam podczas Przeglądu, lub jakie powstały po zakończeniu naszej imprezy. Co Wam się podobało, a co niespecjalnie przypadło Wam do gustu, czy formuła online może się sprawdzić także po zakończeniu pandemii, jakich filmów Wam zabrakło, które spodobały się Wam najbardziej, a może w ogóle repertuar był dobrany w poprzek Waszym gustom?... Co zmienić? Co poprawić? Czego powinno być więcej? Z czego zrezygnować? Napiszcie szczerze, co myślicie. Dla autorów najciekawszych opinii, których fragmenty postaramy się opublikować na naszej stronie www.filmlwow.eu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody i upominki.

Na Wasze opinie, refleksje, przemyślenia, wrażenia, uwagi, oceny a być może i krytykę czekamy do ostatniego dnia grudnia 2020 roku :) Plik tekstowy prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie wyników 11 stycznia 2021! Wyróżnione zostaną trzy najciekawsze odpowiedzi konkursowe.
Joomla Extensions powered by Joobi