MENU
Strona 1 z 2
#
Data wysyłki Temat mailingu
1
Tue, 19 Nov 2019 11:59:42
Pamięć zamknięta w dokumencie | Пам'ять захована у документальному фільмі
2
Sat, 16 Nov 2019 12:50:12
Biały Słoń „Pod Wysokim Zamkiem” | Білий Слон „Під Високим Замком”
3
Thu, 14 Nov 2019 14:37:08
Paderewski i Chopin w Stanisławowie | Падеревський і Шопен у Станіславові
4
Wed, 13 Nov 2019 12:39:38
Polskie filmy w dawnym Stanisławowie | Польські фільми у давньому Станіславові
5
Fri, 08 Nov 2019 13:07:46
Najnowsze filmy polskie zostaną zaprezentowane w Iwano-Frankiwsku | Найновіші польські фільми покажуть у Франк
6
Fri, 01 Nov 2019 22:59:06
22 filmy na tydzień – rusza 8 polski maraton filmowy | 22 фільми за тиждень – починається 8 польський перегляд
7
Wed, 16 Oct 2019 20:00:29
„Mój ulubiony Młynarski” po raz pierwszy poza Polską | „Мій улюблений Млинарскі” вперше поза Польщею
8
Sun, 13 Oct 2019 00:17:13
Siły Białego Słonia nie da się powstrzymać | Сили Білого Слона неможливо стримати
9
Thu, 10 Oct 2019 23:12:54
Wystawa „Jan Nowak-Jeziorański. Misja: Polska” | Виставка „Ян Новак-Єзьораньскі. Місія: Польща”
10
Wed, 09 Oct 2019 22:46:20
Lekcja historii w kinie | Урок історії в кіно
11
Mon, 07 Oct 2019 13:59:54
Kiedy zamykam oczy | Коли я закриваю очі
12
Sun, 06 Oct 2019 18:18:49
Jesień z polskim filmem „Pod Wysokim Zamkiem” | Осінь з польським фільмом „Під Високим Замком”
13
Thu, 03 Oct 2019 13:06:58
Zwierciadło współczesnej Polski | Дзеркало сучасної Польщі
14
Wed, 25 Sep 2019 21:00:11
Konferencja prasowa 8 PNFP | Прес-конференція 8 ПСПК
15
Tue, 24 Sep 2019 18:56:55
Program 8 Przeglądu „Pod Wysokim Zamkiem” we Lwowie | Програма 8 Перегляду „Під Високим Замком” у Львові
16
Thu, 05 Sep 2019 14:00:48
Filmowa jesień po lwowsku | Кіноосінь у Львові
17
Mon, 24 Dec 2018 14:11:56
Wesołych Świąt życzy zespół organizacyjny PNFP | Веселих Свят бажає організаційний комітет ПCПK
18
Wed, 12 Dec 2018 17:54:58
Human Things. Polska muzyka filmowa na jazzowo | Human Things. Польська кіномузика в стилі джаз
19
Tue, 11 Dec 2018 16:53:27
Retrospekcja 70 w Użgorodzie | Ретроспекція 70 в Ужгороді
20
Mon, 10 Dec 2018 17:13:54
Przegląd Najnowszych Filmów Polskich w Użgorodzie | Перегляд сучасного польського кіно в Ужгороді





Joomla Extensions powered by Joobi