MENU


Moje córki krowy

Kinopałac Teatralna 08.10 | 18:00Kinopałac Teatralna 12.10 | 20:00Kinopałac Teatralna 15.10 | 21:00

Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali...

Informacja o filmie:

сzas trwania: 88 min.
gatunek: dramat, komedia
premiera: 8 stycznia 2016 (Polska)
produkcja: Polska
reżyseria: Kinga Dębska
scenariusz: Kinga Dębska
muzyka: Bartosz Chajdecki

 

Kup bilet

 

 

Opis: Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.

Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji. 

 

Nagrody:

2016
- Orzeł – Najlepszy scenariusz Kinga Dębska.
- Nagroda Publiczności – Zdobywca.
- Netia OFF CAMERA – Nagroda Publiczności, Najlepszy film Kinga Dębska.

2015
- Złote Lwy – Nagroda Dziennikarzy Kinga Dębska.

 

Informacja na podstawie:
www.filmweb.pl
Joomla Extensions powered by Joobi