MENU


Po prostu przyjaźń

Kinopałac Teatralna07.10 | 23:00
Kinopałac Teatralna08.10 | 18:30
Kinopałac Teatralna11.10 | 20:30

Wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół, których relacje - w obliczu życiowych przeciwności – zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste...

Informacja o filmie:

сzas trwania: 122 min.
gatunek: fabularny, komedia
premiera: 2017.01.06
produkcja: Polska
reżyseria: Filip Zylber
scenariusz: Karolina Szablewska
muzyka: Maciej Zieliński

Kup bilet

Opis: Wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół, których relacje - w obliczu życiowych przeciwności – zostają wystawione na niejedną próbę.
Alina i Marian w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste. Ivanka, singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel Patryk. Filip ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki. Stateczny profesor odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela, ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Informacja na podstawie:
www.filmpolski.pl
www.filmweb.pl
Joomla Extensions powered by Joobi