MENU

 

 Listy do M

  film fabularny

 22.09 | 23:00  Teatralna
 24.09 | 20:00  Teatralna
 28.09 | 20:00  Teatralna
 29.09 | 20:30  Teatralna

 

lejada świetnych polskich aktorów w najlepszej polskiej komedii romantycznej wszech czasów. „Listy do M” to 5 różnych historii dziejących się w Warszawie w Wigilię Bożego Narodzenia...

 

Informacja o filmie:

czas trwania: 1 godz. 56 min.
gatunek: Komedia rom.
premiera:  10 listopada 2011 (Polska) 10 listopada 2011 (świat)
produkcja: Polska
reżyseria: Mitja Okorn
scenariusz: Karolina Szablewska, Marcin Baczyński

 

Opis: Plejada świetnych polskich aktorów w najlepszej polskiej komedii romantycznej wszech czasów. „Listy do M” to 5 różnych historii dziejących się w Warszawie w Wigilię Bożego Narodzenia. Czar tego wieczoru wpłynie na życie wszystkich bohaterów i zmieni je na zawsze, bo nie można przecież uciec przed świętami… I przed miłością... To film dla tych, którzy wierzą w miłość i dla tych, którzy już się poddali; dla tych, którzy uciekają przed świętami i dla tych, którzy czekają na nie z utęsknieniem.

Czekasz na miłość? To nie czekaj, bo jak mówi jeden z bohaterów: „Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać.”.Świetne dialogi, sporo śmiechu, ciekawa, choć lekka fabuła, znakomita gra aktorska – to wszystko składa się na najlepszą polską komedię romantyczną a zarazem najbardziej kasowy polski film roku 2011 (blisko 9 mln EUR).

http://kino.dlastudenta.pl
Joomla Extensions powered by Joobi